343 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20015456B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Volkswagen, Mercedes-Benz, Subaru, Nissan, Toyota, Porsche, Suzuki, Volvo, Opel, BMW, Jeep, Skoda, Kia, Renault, Ford, Hyundai, Peugeot, Audi, Alfa Romeo, Daihatsu, Lancia, Honda, Citroen, Jaguar, Daf, Fiat, Seat, Rover |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з моделлю | Escort, Fiesta, Transit, Sierra, Focus, Mondeo, Scorpio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |