533 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 374680 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Land Rover, Peugeot, Citroen, Mazda, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | XF, XJ, f-pace, xf sportbrake, F-Pace, TRIBUTE, Orion, Transit Connect, C5, Escort, Fiesta, 407, Focus, Range Rover, Range Rover Sport, XF Sportbrake, Tourneo Connect, Transit, Tribute, C6, Maverick, Range Rover Velar, S-Type, Mondeo, Scorpio, Discovery, 607 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |