1 812 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 374590 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 88 мм |
| Зовнішній діаметр | 108 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Escort, Mondeo, Tourneo Connect, Transit, TRIBUTE, Orion, Scorpio, Transit Connect, Tribute, Fiesta, Maverick, Focus |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |