1 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 298247 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 13 мм |
| Внутрішній діаметр | 110 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Land Rover, Dodge, Chrysler, Alfa Romeo, Opel, Jeep, Plymouth, Rover |
| Сумісність з моделлю | Cherokee, Alfetta, 240-244, 33, 2000-3500, Frontera, Range Rover, Voyager / Grand Voyager, Caravan, 164, Caravan, Scorpio, 155, Voyager, Grand Voyager, Grand Cherokee |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |