600 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20033412B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 11 мм |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 104 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz, Mazda, Saab, Subaru, Nissan, Toyota, Isuzu, Cadillac, Chevrolet, Volvo, Opel, BMW, Maserati, Aston Martin, Renault, Ford, Hyundai, Peugeot, Audi, Alfa Romeo, Bentley, Daihatsu, Saturn, Lancia, Honda, Citroen, Jaguar, Fiat, Seat, Rover |
| Тип запчастини | Аналог |
| Сумісність з моделлю | Fiesta, Scorpio, Sierra, Escort, Mondeo, Transit, Orion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |