360 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19026126B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 46 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Hyundai, Peugeot, Volvo, Alfa Romeo, Daihatsu, Opel, Volkswagen, BMW, Mercedes-Benz, Mazda, Jaguar, Kia, Fiat, Nissan, Toyota, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Mondeo, Golf, Picanto, L 300, Copen, Lancer, Mirage, Getz, T1, Cherry, Ritmo, Transit, Kadett, Sigma, Taunus, Alfasud, Escort, 929, Lantra, Passat, Pony, Pony / Excel, 207, Omega, Space Star, XJSC, Colt, 911, XC90, S Coupe |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |