703 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19036447B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 14 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Fiat, Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit Tourneo, Mondeo, Boxer, Transit, Ducato, Jumper |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |