323 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12012248B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 67 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Suzuki, Audi, Alfa Romeo, Volvo, Opel, Volkswagen, BMW, Mercedes-Benz, Honda, Ssang Yong, Toyota, Porsche, Rover |
| Сумісність з моделлю | 33, Ponton, 3, 100, MB, Omega, C-Class, W111, W112, 124, #3, Passat, Sprinter, SL, 1502-2002, 960, 356, Camry, T1, V-Class, 1500, CLC-Class, SLR, Istana, Alfasud, G-Class, Transit, 1500-2000, Rexton, Civic, Spider, Alfetta, S-Class, V-class , Ascona, Astra, Mondeo, Corsa, T1/TN, Mini, Vito, Baleno, Vectra |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |