741 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20018713B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 93 мм |
| Зовнішній діаметр | 108 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Renault, Audi, Alfa Romeo, Opel, BMW, Mercedes-Benz, Honda, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Interstar, 3, 100, Omega, Kadett, 124, Simca 1501, #3, Espace, Laguna, Primastar, 19, Trafic, 21, Civic, Master, 155, Mondeo, Movano, Safrane, Corsa, Vivaro, 6, Sierra |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |