522 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20034565B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Alfa Romeo, Volvo, Opel, BMW, Honda, Citroen, Jaguar, Toyota, Rover |
| Сумісність з моделлю | 3, XJ, C-Max, C30, #3, 1502-2002, Polonez, 164, Fiesta, Focus, Transit, Civic, Maverick, CX, S-Max, Ascona, S40, V70, V50, Mondeo, S80 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |