281 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 336999 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 5.6 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Volvo, Renault |
| Сумісність з моделлю | 850, XC70, Mondeo, S40, Laguna, V90, Kuga, S-Max, V70, Safrane, Focus, C70, 960, C30, S70, XC60, V40, S80, V50, S60, XC90 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |