722 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20036190B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Peugeot, Suzuki, Lancia, Citroen, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumpy, C-Crosser, Mondeo, Grand Vitara, C-Max, Traveller , Xsara Picasso, Partner, Kuga, S-Max, Ulysse, Boxer, Focus, 607, Berlingo, Jumper, C6, 406, C4, 307, 407, Expert, 508, DS5, C5, 4007, RCZ, Xsara, 206, Scudo, 308 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |