311 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15510081B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 5 мм |
| Внутрішній діаметр | 33 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Volvo, Mercedes-Benz, Mazda, Acura |
| Сумісність з моделлю | Mondeo, C-Max, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, S40, Kuga, S-Max, V70, Focus, C30, Fiesta, Integra, V40, Fusion, Puma, S80, V50, S60, Transit Connect, 740 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |