810 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15510087B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 8.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 98 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz, Toyota, Porsche, Dodge, Volvo, Opel, BMW, Maserati, Aston Martin, Renault, Ford, Hyundai, Peugeot, Audi, Alfa Romeo, Chrysler, Lancia, Citroen, Plymouth, Rover |
| Тип запчастини | Аналог |
| Сумісність з моделлю | Escort, Focus, Scorpio, Mondeo, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |