491 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20029769B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 7.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Fiesta, Tourneo Connect, S-Max, Mondeo, C-Max, Focus, Transit Connect |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |