530 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 919994 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 66.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 89.3 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Escort, Fiesta, Sierra, Mondeo, Orion |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |