293 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12018321B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 31 мм |
| Зовнішній діаметр | 41 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz, Saab, Cadillac, Suzuki, Volvo, Opel, BMW, Kia, Renault, Ford, Hyundai, Audi, Alfa Romeo, Lancia, Honda, Citroen, Fiat, Rover |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з моделлю | Fiesta, Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |