1 440 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12015763B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 12 мм |
| Внутрішній діаметр | 93 мм |
| Зовнішній діаметр | 139.7 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki, Alfa Romeo, Opel, Lancia, Jeep, Saab, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | Signum, Doblo, Insignia, 156, Brava, Bravo, Ducato, Brera, Omega, Kadett, Palio, Stilo, 500x, 500l, Zafira, SX4, 159, Punto, 9-3, 9-5, Linea, Tipo, Zafira, Freemont, 145, 146, 155, Manta, Thesis, Grande Punto, Spider, Dedra, Combo, MiTo, GT, Astra, Cascada, Corsa, Coupe, Croma, Vectra, Delta, Mondeo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |