141 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12011455B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Renault, Isuzu, Peugeot, Alfa Romeo, Opel, BMW, Mercedes-Benz, Citroen, Mazda, Daf, Fiat, Seat |
| Сумісність з моделлю | 33, 3, 66, 7-Series, 124, #3, 131, X 1/9, Heckflosse, Escort, 1502-2002, T1, 164, 405, 929, Alfasud, Regata, 242, Gemini, Ritmo, 155, 2104, 2105, 2106, Granada, 2107, Spider, S-Class, Mondeo, Argenta, Ronda, 25, /8 (W114/W115), 132, Fiorino, 128, Arna, 101 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |