| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15083100 |
| Виробник | AJUSA |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Dodge, Audi, Volkswagen, Jeep, Skoda, Seat, Porsche |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |