603 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 326798 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 75 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chery, Porsche, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | 914, 412, 411,412, Jaggi, Transporter, Kimo, Beat |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |