793 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12015352B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Renault, Dacia, Audi, Chevrolet, Daihatsu, Volkswagen, BMW, Mercedes-Benz, Fiat, Nissan, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Ducato, Duster, Solenza, 11, Outlander, Kangoo, Supra, Passat, Escort, Espace, 1502-2002, Rocky, Laguna, Captiva, Carisma, Logan, 19, Rapid, Transporter, Wind, Master, Clio, Colt, Megane, Safrane, Sandero, 25, Scenic, Hilux, 1.1, Kubistar, Fluence |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |