311 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12001482B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Karmann, Golf, Delta, 242, Transporter, Prisma, Ronda, 124, 238, Argenta, Ritmo, Croma, 131, Tipo, 1500,1600, Passat, Kaefer, Ibiza, 132, 181 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |