533 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 440830 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 74 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Brava, Thema, Beta, Trevi, Coupe, Delta, AR 6, Tempra, Dedra, Ducato, 156, Regata, Prisma, Duna, Spider, Punto, Palio, Fiorino, Argenta, Uno, Ritmo, 145, Croma, 131, Tipo, 146, Bravo, 164, 155, 132, C25 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |