313 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 440780 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 64 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Lancia, Citroen, Saab, Fiat, Seat |
| Сумісність з моделлю | 850, Jumpy, Brava, Delta, 128, Tempra, Dedra, X 1/9, Regata, Prisma, Punto, Palio, Ronda, Fiorino, Uno, Ritmo, Tipo, Expert, Bravo, 101, 127P, Yugo, Ibiza, Scudo, Premio |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |