363 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12016529B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 37 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Ypsilon, Brava, Delta, Doblo, Punto, Palio, 500C / 595C / 695C, 500, 500l, Tempra, Linea, 500x, Grande Punto, MiTo, 500 C, Tipo, Bravo, Stilo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |