481 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12015268B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 74 мм |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Ypsilon, Delta, Brava, Doblo, Punto, Palio, Fiorino, 500, 500l, Tempra, Uno, Linea, Grande Punto, 500 C, Tipo, Bravo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |