1 972 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 431120 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 14 мм |
| Внутрішній діаметр | 83 мм |
| Зовнішній діаметр | 113 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Iveco, УАЗ |
| Сумісність з моделлю | Patriot, Daily, Ducato |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |