660 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 457130 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 89 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus, Geely, Toyota, Pontiac |
| Сумісність з моделлю | NX, Alphard / Vellfire, Previa, IS, RAV4, Vibe, Camry, ES, Celica, Highlander, EC8, MR2, RC, Solara, Alphard, GS, Venza, Avensis, RX, Borui |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |