393 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 135420 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 8.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 92 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lifan, Geely, Toyota, Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | MR2, PU, MK, Tercel, Corolla, Charmant, 520i, CK, 520, Avensis, BL, 320, GC6, MR, LC Cross, Celica, Liteace, 620 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |