580 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 736810 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 83 мм |
| Зовнішній діаметр | 103 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru, Fiat, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Wagon R, SX4 S-Cross, SX4, Swift, Jimny, Wagon R+, Vitara, Justy, Grand Vitara, Ignis |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |