272 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 717710 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 41 мм |
| Зовнішній діаметр | 53 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki, Opel, Subaru, Fiat, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Wagon R, SX4 S-Cross, SX4, Swift, Pixo, Celerio, Jimny, Alto, Wagon R+, Vitara, ALTO, Justy, Baleno, Grand Vitara, Kizashi, Ignis |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |