371 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 315494 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 12 мм |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen, Fiat, Nissan, Toyota, Rover |
| Сумісність з моделлю | 306, 307, 106, BX, Xsara, C2, C3, Partner, CRESSIDA, ZX, 405, Hiace, Cressida, C2 Enterprise, 206, 207, Xsara Picasso, Micra, Crown, 100 / Metro, 1007, HiAce, Berlingo, Fiorino, Nemo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |