322 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 505740 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 66 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen, Fiat, Nissan, Rover |
| Сумісність з моделлю | ZX, Xsara Picasso, C-Elysee, 306, Partner, C2 Enterprise, Micra, Berlingo, Runna, 106, BX, Fiorino, C2, C4, 307, Nemo, 405, C3, 100 / Metro, 1007, 207, Xsara, 206, 308 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |