522 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20035727B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 66 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | ZX, Xsara Picasso, C-Elysee, 306, Partner, Berlingo, 106, BX, Fiorino, C2, C4, 307, Nemo, 405, C3, 1007, 207, Xsara, 206, 308 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |