850 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 260320 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 11.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 81 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Samsung, Opel, Mercedes-Benz, Fiat, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Primastar, Vivaro, Scenic, Navara, Vito, Trafic, Koleos, QM5, Megane, X-Class, Movano, X-Trail, Espace, Qashqai, Master, NV300, C-Class, Fluence |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |