533 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 511064 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 11 мм |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jeep, Renault, Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 20, Cherokee, 25, Fuego, Trafic, Safrane, CX, Espace, 21, Master, CJ5 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |