320 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 508470 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Groz, Isuzu, Hyundai, Peugeot, Volvo, Opel, Jeep, Great Wall, Citroen, Kia, Toyota |
| Сумісність з моделлю | 10, KB, 480, 11, CAMPO , Espace, Laguna, Land Cruiser, Prado, CJ5, Carnival, Carisma, D-MAX, Terracan, Sport Spider, Cherokee, Campo, 20, Frontera, 19, Rapid, Trafic, 440, Monterey, Trooper, 21, Fuego, Master, 460, Clio, 4Runner, Megane, CX, V40, S40, Safrane, D-Max, 25, Wingle 5, 1.1, Super 5 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |