775 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 471060 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 7.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 84 мм |
| Зовнішній діаметр | 117 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Infiniti, Dacia, Mercedes-Benz, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Juke, Pulsar, Duster, Koleos, Kangoo, QX50, Dokker, Express, Laguna, Micra, X-Trail, Espace, Almera, Note, Megane, Tiida, Logan/Stepway, Scenic, Clio, Fluence, Qashqai, Sentra, Bluebird |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |