628 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 711720 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 11 мм |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Dacia, Suzuki, Volvo, Opel, Nissan, Москвич |
| Сумісність з моделлю | 10, Interstar, Duster, Solenza, Space Star, Kangoo, Espace, Laguna, PICK UP, Primera, Primastar, 2142, Carisma, Pick Up, Trafic, Master, Grand Vitara, Clio, Megane, V40, S40, Movano, Samurai, Scenic, Vivaro |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |