520 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 508462 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Dacia, Suzuki, Chevrolet, Volvo, Москвич |
| Сумісність з моделлю | 10, 480, Solenza, 11, Kangoo, Epica, Espace, Laguna, PICK UP, 2142, Carisma, Pick Up, Sport Spider, 19, Rapid, Trafic, 440, 21, 460, Clio, Megane, V40, S40, Samurai, Scenic, 1.1, Super 5 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |