262 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 507806 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Dacia, Volvo |
| Сумісність з моделлю | 10, Estafette, 19, Rapid, Trafic, 15, 11, 66, 1310, Fuego, 1325, Clio, 1.1, 1304, Super 5, 21, Renault 21 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |