282 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 128210 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 13 мм |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Dacia, Peugeot, Volvo, BMW, Lancia, Citroen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | 10, Spartana, 100, 240, 66, 260, 11, 110, 130, 1304, 17, 1502-2002, Espace, Rodeo, 1100MB, Laguna, 15, 1600 GT, Thema, 19, 20, Rapid, Trafic, 1500-2000, 1310, Fuego, 504, 604, XM, 1000MB, 105,120, Safrane, 25, 1325, Estafette, 1.1, Tagora, 6, 605, Super 5, 21, Renault 21 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |