640 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 509930 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 98 мм |
| Зовнішній діаметр | 120 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Peugeot, Lancia, Citroen, Fiat |
| Сумісність з моделлю | C5, Laguna, XM, Espace, Ulysse, Boxer, Clio, Safrane, 406, Xantia, 607, 605, Jumper, 407, C6 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |