470 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20031720B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Renault, Hyundai, Peugeot, Cadillac, Alfa Romeo, Volvo, Opel, BMW, Mercedes-Benz, Citroen, Saab, Fiat, Nissan, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Signum, Insignia, Boxer, 3, Space Star, Stilo, #3, Escort, 140, 1502-2002, Zafira, Lancer, 159, PICK UP, 9-3, Pick Up, 911, AMI, Tigra, Tigra, Diplomat, Zafira, Accent, Mokka, Master, Meriva, S-Class, Ascona, Astra, Corsa, Croma, CTS, Vectra, 6 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |