1 180 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12016918B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 159 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Renault, Peugeot, Audi, Alfa Romeo, Opel, Volkswagen, Lancia, BMW, Mercedes-Benz, Citroen, Jaguar, Fiat, Nissan, Iveco |
| Сумісність з моделлю | 10, Boxer, 3, Ducato, 100, Jumper, Kadett, #3, Heckflosse, Escort, Espero, Sunny, Calibra, 164, Primera, Fiesta, AMI, Thema, 19, 20, 126, Trafic, G-Class, 146, 155, Master, Spider, 500, B3, S-Class, Consul, S-Type, Astra, Movano, Daily, Vectra |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |