731 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 294060 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 11 мм |
| Внутрішній діаметр | 99 мм |
| Зовнішній діаметр | 114 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Zafira, Astra, Frontera, Zafira, Omega, 9-3, 9-5, Vectra |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |