241 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 590762 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Opel |
| Сумісність з моделлю | 20, Diplomat, Ascona, Fuego, Trafic, Commodore, Kadett, Omega, Admiral, Olympia, Frontera, GT, Manta |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |