232 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12013858B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 26 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Alfa Romeo, Opel, BMW |
| Сумісність з моделлю | 33, 3, Omega, Kadett, #3, 1502-2002, Zafira, 164, Tigra, Tigra, Commodore, Zafira, 21, Manta, Combo, Meriva, Alfetta, Ascona, Astra, Corsa, Vectra, 6 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |