361 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20020389B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Isuzu, Hyundai, Dodge, Peugeot, Cadillac, Chrysler, Alfa Romeo, Saab, Opel, Volkswagen, BMW, Mercedes-Benz, Jeep, Kia, Fiat, Toyota |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з моделлю | Kadett, Vectra, Corsa, Insignia, Combo, Astra, Zafira, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |